Witamy na stronie GOLD FLOOR Wykładziny Obiektowe
Zamów pomiar i wycenę

Jaką wykładzinę wybrać do mojego hotelu?

Jaką wykładzinę wybrać do mojego hotelu?

Wybór odpowiedniej wykładziny hotelowej to nie lada wyzwanie. Odpowiedni dobór odgrywa kluczową rolę podczas aranżacji wnętrzarza hotelu. W zależności od liczby gwiazdek w hotelu, wybór odpowiednich wykładzin może wpłynąć na poziom oferowanego komfortu i luksusu .
Przedstawiamy zalecenia dotyczące wyboru wykładzin dla hoteli o różnej liczbie gwiazdek-od 2 do 5. 

Wykładziny hotelowe dla hoteli 2-gwiazdkowych

W przypadku hoteli 2-gwiazdkowych warto postawić na wykładziny o standardowej jakości i wytrzymałości. W tej kategorii hoteli zazwyczaj wybierane są wykładziny do hoteli o budżetowym koszcie, ale jednocześnie solidne i funkcjonalne. Najczęściej stosowanym materiałem są wykładziny z polipropylenu, które są łatwe w utrzymaniu czystości i odporne na ścieranie.


           

 

Wykładziny hotelowe dla hoteli 3-gwiazdkowych

Dla hoteli 3-gwiazdkowych zalecane są wykładziny o wyższej jakości, które wpłyną na komfort gości. W tej kategorii warto zainwestować w wykładziny z materiałów takich jak nylon czy poliester, które łączą trwałość z atrakcyjnym wyglądem. Wykładziny do hoteli tego typu są również łatwe w utrzymaniu i odporne na plamy.
 

 

Wykładziny hotelowe dla hoteli 4-gwiazdkowych
W hotelach 4-gwiazdkowych, komfort i luksus są priorytetem. Wybierając
wykładziny hotelowe dla tego typu obiektów, warto postawić na materiały
o wysokiej jakości, takie jak wełna czy mieszanki wełny z syntetykami.
Wykładziny takie są miękkie, ciepłe, trwałe i eleganckie, co wpływa na
prestiż hotelu.

 

             

 

Wykładziny hotelowe dla hoteli 5-gwiazdkowych
W przypadku hoteli 5-gwiazdkowych, najlepszym wyborem będą
ekskluzywne wykładziny o najwyższej jakości, takie jak te wykonane z
wełny lub jedwabiu. Wykładziny do hoteli tej kategorii powinny być nie
tylko piękne i luksusowe, ale także zapewniać najwyższy poziom
komfortu dla gości. Inwestycja w wyjątkowe wykładziny jest tutaj
kluczowa, gdyż wpływa na ogólny wizerunek hotelu.

 

           

 

Wyróżniamy również rodzaje wykładzin stosowanych w różnych pomieszczeniach hotelowych. W zależności gdzie chcielibyśmy zaaranżować wykładzinę dywanową, powinniśmy wziąć pod uwagę różne czynniki.  

W hotelowym lobby wykładzina powinna być przede wszystkim trwała i odporna na duże natężenie ruchu. W hotelach o wyższej liczbie gwiazdek, które mają dużą przestrzeń, warto wybrać wykładziny o bogatych wzorach i kolorach, które dodadzą elegancji i szyku.

W pokojach hotelowych powinniśmy zapewnić naszym gościom komfort I ciepło. W zależności od budżetu mogą być to zarówno wykładziny nylonowe jak i wełniane. 
Korytarze są drugim po lobby najbardziej uczęszczanym miejscem, dlatego na pierwszym miejscu powinniśmy wziąć pod uwagę odporność na ścieranie i łatwość w utrzymaniu. Dobrym wyborem mogą być wykładziny z nylonu lub poliestru, które łączą trwałość z estetyką.

W przypadku sal konferencyjnych, barach I restauracjach warto zainwestować w wykładzinę o dobrej izolacji akustycznej. Szczególnie ważnym aspektem jest również łatwość w utrzymaniu I czyszczeniu zabrudzeń. Warto zwrócić uwagę, że jakość materiałów może mieć kluczowe znaczenie przy wyborze tej wykładziny. 

Odpowiedni wybór wykładziny hotelowej ma ogromne znaczenie dla utrzymania komfortu, estetyki I prestiżu hotelu. Wybierając wykładzinę warto wziąć pod uwagę, jakość materiałów, trwałość oraz łatwość w utrzymaniu czystości. W zależności od pomieszczenia, wybór odpowiedniego rodzaju wykładziny będzie miał wpływ na atmosferę i funkcjonalność miejsca.
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, a jako lider jesteśmy doskonałym partnerem przy realizacji projektów wykładzin hotelowych. Z setkami zadowolonych Klientów oraz szerokim wachlarzem usług I produktów, warto rozważyć współpracę z naszą firmą, aby zagwarantować sukces swojego przedsiębiorstwa. 
 

Przejrzyj naszą ofertę 

Wykładziny Hotelowe

 

   

Powrót