Montaż wykładzin

Montaż wykładzin Warszawa i cała Polska.


Fachowo i solidnie montujemy wykładziny obiektowe, biurowe, przemysłowe ,w domach mieszkalnych, firmach, hotelach  czy w służbie zdrowia. Montując wykładziny korzystamy z najnowszej technologii i wysokiej jakości materiałów instalacyjnych. Oba czynniki  w połączeniu z doświadczeniem naszych pracowników, przekładają się na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług montażu.

Działamy nie tylko na terenie województwa mazowieckiego,  montujemy wykładziny na terenie całej Polski. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy solidną i terminową realizację wszystkich powierzonych zleceń.

Samodzielny montaż wykładzin może przysporzyć wielu problemów. Korzystając z naszej pomocy, codzienne życie firmy toczy się według ustalonego harmonogramu.
Zabezpieczamy pomieszczenie, przygotowujemy podłoże zgodnie z obowiązującymi normami i układamy wykładzinę. Dbając o Państwa zadowolenie wszystkie prace wykonujemy kompleksowo. Zaczynając od demontażu starej posadzki, aż po prace wykończeniowe i konserwacyjne.
Wykonujemy montaż wszystkich wykładzin dostępnych w naszej ofercie. Zanim rozpoczniemy  montaż, wymierzamy pomieszczenie i planujemy rozmieszczenie wykładziny lub jej poszczególnych elementów. Podczas montażu stosujemy jedynie trwałe i wysokiej jakości kleje, co gwarantuje najwyższy standard i najlepszą przyczepność wykładziny do podłogi.

Zapewniamy szybką i profesjonalną instalację wykładzin w różnych systemach:
- montaż wykładziny na taśmę
- montaż wykładziny na klej
- montaż wykładziny w naciągu
- montaż wykładziny na schodach
- montaż wykładziny w płytkach
- montaż listew przypodłogowych 
- montaż wykładzin PCV
- montaż paneli winylowych
- wykonujemy wszystkie niezbędne prace związane z ułożeniem wykładziny

 

Zobacz nasze realizacje

 

 


 

Masz problem z podjęciem decyzji?
napisz do nas, postaramy się doradzić!


 

+48 798 952 957

biuro@goldfloor-obiektowe.pl
Wyślij wiadomość