O firmie

 

Kim jesteśmy, co robimy ?
Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą i montażem wykładzin.  Profesjonalnie montujemy wykładziny od 20 lat. 
Jesteśmy jedynym sklepem z wykładzinami w Raszynie koło Warszawy. Jako jeden  z niewielu sprzedawców wykładzin dywanowych w Polsce,  montujemy wykładziny dywanowe, panele winylowe oraz wykładziny PVC. Posiadamy ogromny zakład obsługujący dystrybucję krajową. Co robimy? Nie tylko sprzedajemy wykładziny dywanowe, panele winylowe, wykładziny PVC czy płytki dywanowe. 
Zajmujemy się wszystkimi aspektami sprzedaży, zakupu, montażu i konserwacji wykładzin. Nasz zespół jest dostępny 5 dni w tygodniu, aby pomóc w wyborze odpowiedniej wykładziny do domu lub biura. Oferujemy dostawę wykładzin dywanowych w krótkim czasie po zakupie. Utrzymujemy szybkie i punktualne montaże w dowolnym miejscu na terenie całej Polski. 

 

Jak pracujemy ? 
Wysyłamy naszym klientom wycenę, aby poinformować ich, jaki jest ich całkowity koszt montażu wykładziny. Zaczynamy od rozkładu pomieszczeń. Mierzymy pomieszczenie, aby określić wymiary. Po wykonaniu pomiarów wysyłamy wycenę, którą wysyłamy do Klienta w celu zatwierdzenia. Gdy Klient zatwierdzi wycenę, upewniamy się, że otrzymamy potwierdzenie. Organizujemy wszystkie materiały potrzebne do montażu wykładziny. Rozpoczynamy prace nad procesem montażowym. Po zamontowaniu wykładziny, zajmujemy się czyszczeniem  wykładziny. 

 

Dlaczego właśnie my?
Mamy wykładzinę na każdą kieszeń. Wybierzemy dla Ciebie najlepszą wykładzinę i zamontujemy ją w Twoim domu czy biurze.  
Co ludzie mówią o naszych wykładzinach ? 
" Świetna, sprawna obsługa i montaż" 
„Chcieliśmy zmienić otoczenie w naszym biurze kupując naprawdę ładną wykładzinę, jest najlepsza, jaką kiedykolwiek miałem”. 
„ Niezwykle kompetentni i uprzejmi ludzie. Montaż bez żadnych zarzutów”. 
"Niezwykła kolorystyka i ogromny wybór wykładzin w przystępnej cenie"
Wniosek
GoldFloor może pomóc Twojemu projektowi podłóg być najlepszym, jaki może być. Nasze wykładziny mają najwyższą jakość.
Skontaktuj się z nami, aby omówić  możliwości i przedyskutować projekt Twojej wymarzonej podłogi.