Panele winylowe “Na Click” to stylowy, nowoczesny sposób na metamorfozę Twojej przestrzeni. Idealnie pasuje do Twojego salonu, sypialni, kuchni lub innej części domu. Występują w różnych wzorach i kolorach i sprawią, że każda przestrzeń poczuje się jak zupełnie nowy świat.

Panele te są łatwe w montażu, wszechstronne i mogą być używane w dowolnym miejscu w domu. Występują w różnych kolorach i stylach, z różnymi wzorami, które można dopasować do istniejącego wystroju. Są również łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu, dzięki czemu nigdy nie musisz się martwić o wygląd swojego domu.

Nowy i innowacyjny system paneli winylowych Click-Click to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie podłóg winylowych. Jest łatwy dla instalatorów, przystępny cenowo dla właścicieli domów i jest dostępny w szerokiej gamie kolorów i wzorów. System zatrzasków sprawia, że instalacja jest dziecinnie prosta! Jest to nie tylko podłoga winylowa, która wygląda jak twarda powierzchnia, ale ma również antypoślizgowe dno, które chroni Twoje dzieci przed upadkiem.

Panele winylowe Click to najprostszy sposób na udekorowanie podłóg. Są trwałe, niedrogie i przystosowane do każdej powierzchni. Zapomnij o żmudnych pomiarach i wbijaniu gwoździ; panele te montuje się w kilka sekund przy użyciu systemu Click-Click.

Filtruj
Brak produktów spełniających wybrane kryteria wyszukiwania