Nasze panele winylowe są idealne do zakrycia każdej podłogi, aby nadać jej nowy wygląd. Użyj ich, aby szybko zmienić wygląd swojego pokoju, biura, sklepu lub restauracji. Nasze panele winylowe można przyciąć do dowolnego rozmiaru i są dostępne w wielu różnych kolorach.

To idealny wybór do remontu domu lub nowej budowy. Będziesz mieć nowoczesną kuchnię, łazienkę lub przestrzeń życiową. Oferujemy szeroki wybór profili i kolorów do wyboru.

Oferujemy gamę paneli winylowych do dekoracji wnętrz, które można wykorzystać do dekoracji podłóg, . Nasze panele winylowe są idealne do dekoracji domu DIY. Sprawiają, że każda przestrzeń jest bardziej kolorowa i spersonalizowana.

Idealne rozwiązanie na potrzeby wystroju Twojego domu! Nasze wysokiej jakości, trwałe i wodoodporne panele winylowe są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Każdy znajdzie coś dla siebie! Najlepsza część? Są łatwe w użyciu i instalacji — wystarczy przykleić.

Klejone panele winylowe to jeden z najłatwiejszych w montażu rodzajów podłóg winylowych. Może go zainstalować każdy, niezależnie od poziomu umiejętności. Panele te są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki którym z łatwością je montuje. Zamawiając te panele, są one dostarczane z elementami wykończeniowymi, które pozwolą Ci stworzyć idealny wygląd każdego pomieszczenia w Twoim domu!

Panele winylowe na klej, idealnie pasują do każdej podłogi. Elegancki i nowoczesny design naszych luksusowych podłóg winylowych natychmiast przekształci każdą przestrzeń w dom. Jest to niedrogi, trwały i ekologiczny sposób na nadanie Twojemu domowi designerskiego charakteru i jesteśmy pewni, że będziesz zachwycony wynikami.

Filtruj
Brak produktów spełniających wybrane kryteria wyszukiwania