Płytki dywanowe są nowoczesną alternatywą do wykładzin w rolkach. Płytki dywanowe są nie tylko łatwiejsze w montażu, ale również w razie zniszczenia danego obszaru w bardzo łatwy sposób można wymienić tylko jeden moduł, bez konieczności wymiany całej podłogi.
Płytki dywanowe to nic innego jak wykładzina w kostkach i kwadratach, która zapewnia bardzo dużą elastyczność projektowania podłóg. Dzięki płytkom dywanowym możesz stworzyć niepowtarzalną podłogę w swoim pomieszczeniu.  

 Więcej o płytkach dywanowych.

Filtruj
Matrix Tile

Matrix Tile

Producent: Associated Weavers
FACTORY

FACTORY

Producent: Balsan
AVENUE

AVENUE

Producent: Balsan
MAXIMA TILE AW

MAXIMA TILE AW

Producent: GoldFloor
75,00 zł
Netto
92,25 zł
Brutto
ALPHA

ALPHA

Producent: Modulyss
76,00 zł
Netto
93,48 zł
Brutto
PRYZMAT

PRYZMAT

Producent: GoldFloor
77,00 zł
Netto
94,71 zł
Brutto
SADIK

SADIK

Producent: GoldFloor
FIRST FORWARD

FIRST FORWARD

Producent: Modulyss
79,00 zł
Netto
97,17 zł
Brutto
TRUST

TRUST

Producent: Balsan
SEASON WINTER

SEASON WINTER

Producent: Balsan
HUSSAR

HUSSAR

Producent: Voxflor
85,00 zł
Netto
104,55 zł
Brutto
PRYZMAT LINES

PRYZMAT LINES

Producent: GoldFloor
85,00 zł
Netto
104,55 zł
Brutto
Mantra Tile

Mantra Tile

Producent: Associated Weavers
Marvel Tile

Marvel Tile

Producent: Associated Weavers
FIRST STREAMLINE

FIRST STREAMLINE

Producent: Modulyss
99,00 zł
Netto
121,77 zł
Brutto
HUSSAR WINGS

HUSSAR WINGS

Producent: Voxflor
99,00 zł
Netto
121,77 zł
Brutto
BLAZE

BLAZE

Producent: Modulyss
CAMBRIDGE

CAMBRIDGE

Producent: Modulyss

 

Płytki dywanowe - Wykładziny w płytkach

 

Płytki dywanowe to małe kształty dywanów, które można układać na wiele różnych sposobów. Chociaż najczęściej występują kwadraty, płytki dywanowe są również dostępne w innych kształtach, takich jak prostokąty, trójkąty czy sześciokąty. Płytki dywanowe wyróżniają się bardzo wysoką trwałością, izolacją akustyczną oraz możliwością tworzenia niepowtarzalnych wzorów.

Płytki dywanowe otwierają nowe możliwości przy aranżacji wnętrz. Pozwalają na stworzenie niepowtarzalnego i unikatowego wnętrza pomieszczenia.
Płytki dywanowe to połączenie klasycznej wykładziny dywanowej w niezwykle nowoczesnej formie.
Najczęściej spotykaną formą płytek dywanowych jest kwadrat o wymiarach 50 × 50 cm.
Płytki dywanowe są najczęściej wybieranym produktem przez architektów wnętrz.
Wydają się stworzone do hoteli, restauracji, kawiarni, pomieszczeń biurowych czy sal konferencyjnych. Największą zaletą, poza walorami estetycznymi i wzorniczymi, bezdyskusyjnie jest błyskawiczna wymiana uszkodzonych płytek dywanowych i zastąpienie ich nowymi.
Trudne do zmycia plamy od czerwonego wina, kawy czy uszkodzenia mechaniczne? To nie problem! Nie musisz wymieniać całej wykładziny. Wystarczy wymienić uszkodzoną płytkę dywanową i cieszyć się nienaganną czystością w pomieszczeniu.
Płytki dywanowe są idealnym rozwiązaniem aranżacyjnym do biur. Są niezwykle trwałe, odporne na uszkodzenia i łatwe w utrzymaniu.

Dobór odpowiedniej wykładziny jest wymagającą fachowej wiedzy czynnością. Gwarantujemy fachową pomoc w wyborze odpowiedniej wykładziny do Państwa pomieszczeń. Montujemy płytki dywanowe w całej Polsce. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo usatysfakcjonowani. Atrakcyjne ceny oraz zakup doskonałych płytek dywanowych dają gwarancję satysfakcji. Nasz doświadczony zespół zrealizuje Państwa zlecenie bardzo dokładnie i kompleksowo. Tak, aby mogli być Państwo pewni, że pomieszczenia firmowe będą wyglądać profesjonalnie, zachowując jednocześnie wysoki standard jakości i estetyki.

Wykładziny modułowe to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Płytki te można łatwo montować i mocować za pomocą kleju. Ponadto modułowe wykładziny podłogowe oferują szeroką gamę kolorów i kształtów do wyboru. Jest niedrogą i praktyczną alternatywą dla tradycyjnych wykładzin.

Renomowani producenci płytek dywanowych

MODULYSS
Belgijski producent płytek dywanowych. Producent najlepszej jakości płytek dywanowych, które zawsze dostosowane są do najbardziej wymagających potrzeb klientów.
Modulyss produkuje wykładziny dywanowe w płytkach, dzięki czemu przestrzenie publiczne nabierają nowego wymiaru. Solidna i świadoma firma, która podczas procesu produkcji płytek dywanowych stosuje ekologiczne rozwiązania.

VOXFLOR
Europejski producent płytek dywanowych, jeden z czołowych producentów na rynku Europejskim. Specjalistyczna wiedza firmy na temat płytek dywanowych pozwoliła na wypracowanie idealnych płytek dywanowych strukturalnych i pętelkowych z wykorzystaniem wysokiej jakości ekologicznych podłoży z markowymi włóknami. Charakterystycznym akcentem firmy VOXFLOR jest nowoczesne wzornictwo oraz bogata kolorystyka płytek dywanowych z 10-letnią gwarancją jakości.

BALSAN
Francuski producent wykładzin dywanowych. Jeden z głównych producentów na rynku europejskim. Balsan oferuje wykładziny dywanowe w rolkach i płytkach, dzięki czemu szybko i łatwo dobierzesz produkt do swoich potrzeb. Oferta wykładzin dywanowych Balsan skierowana jest do nowoczesnych biur i mieszkań, ze szczególnym uwzględnieniem jakości i wzornictw.

Płytki dywanowe - Podsumowanie

Podsumowując, główne zalety płytek dywanowych, w szczególności zalicza się do nich łatwość w montażu. Ze względu na swoją modułowość płytki dywanowe można kupić w małych opakowaniach. Są łatwe do transportu i montażu. Podczas układania płytki dywanowej ingerencja w przestrzeń roboczą lub mieszkalną jest minimalna i stosunkowo krótka w porównaniu z układaniem wykładziny w rolce. Kolejną zaletą jest opłacalność. Fundamentalną wartością jest oszczędność, nie tylko czasu podczas montażu, płytki dywanowe oszczędzają również fundusze. Płytki dywanowe na etapie montażu generują minimalną ilość odpadów, dzięki dopasowaniu płytek do przestrzeni. Mniej odpadów oznacza zaoszczędzone pieniądze. Kolejną zaletą zamontowania płytek dywanowych jest łatwość konserwacji. Jeśli pojedyncza płytka dywanowa jest uszkodzona, można z łatwością ją usunąć w celu wyczyszczenia lub wymiany. Ponieważ płytki są małe i modułowe, zajmują niewiele miejsca i są łatwe w przechowywaniu. Warto mieć pod ręką zapasowy komplet, który w razie potrzeby można samodzielnie wymienić. Płytki dywanowe są wykonane z trwałych materiałów, dzięki czemu są wydajną opcją na podłogę.

Większość płytek dywanowych ma krótkie runo, co ułatwia konserwację podłogi. Krótkie włosie ogranicza przetrzymywaniu dużej ilości codziennych zabrudzeń. Płytki dywanowe dobrze reagują również na regularne odkurzanie. Jednak pamiętajmy o tym, że specyfikacje płytek dywanowych można dostosować do różnych potrzeb. Zmieniając włókno przędzy, gramaturę i opcje podkładu, można zmienić wygląd, dotyk oraz wydajność płytki dywanowej. Dzięki nowej technologii barwienia możemy dziś korzystać z różnorodności kolorów i dużej liczby wykwintnych oryginalnych wzorów płytek dywanowych. Projektanci i architekci wykorzystują kolory i wzory do oznaczania różnych obszarów lub ułatwiają odnalezienie własnej drogi. Różne warianty kolorystyczne pozwalają tworzyć wzory od prostych siatek po skomplikowane iluzje. Tylko nasza wyobraźnia wyznacza granice. W przypadku większości projektów płytki dywanowe są doskonałym wyborem pod względem praktyczności i wzornictwa.