Workspace Loop

Producent: Paragon
Dostępność: Na zamówienie

Wykładziny w płytkach z kolekcji Workspace Loop firmy Paragon to wytrzymały, a zarazem atrakcyjny wybór do każdego komercyjnego wnętrza. Dzięki długiej tradycji producenta, te płytki zyskały zaufanie nie tylko projektantów, ale również montażystów na całym świecie.

Wykładziny Workspace Loop dostępne są w 20 kolorach - od stonowanych szarości po intensywne zielenie, które idealnie dopasują się do dowolnej koncepcji aranżacyjnej. Wyprodukowane w Wielkiej Brytanii, na terenie zakładu w Rotherham, w South Yorkshire, są nie tylko dostępne przez cały rok, ale również wyróżniają się krótkim czasem realizacji zamówień.

Kolekcja Workspace Loop jest wyjątkowa także dzięki wysokiej jakości surowców użytych w procesie produkcji. Zastosowanie aż 580 gramów na metr kwadratowy nylonu barwionego w masie, z zawartością do 50% materiałów z recyklingu, sprawia, że wykładziny te są odpowiednim wyborem dla każdego, kto szuka ekologicznych rozwiązań. Dodatkowo, wykorzystanie tylu do 75% materiałów z recyklingu w warstwie "Envirobase" dodatkowo podkreśla zasługi produktu dla środowiska.

Podsumowując, wykładziny w płytkach Workspace Loop to produkt, który łączy w sobie trwałość, nowoczesny wygląd oraz komfort użytkowania. Dzięki 10-letniej gwarancji na zużycie, odporności na palność (certyfikat Bfl-s1 zgodnie z normą BS EN 13501), a także możliwości zastosowania w miejscach o dużym natężeniu ruchu i w obecności krzeseł na kółkach, są to płytki, które sprawdzą się w każdym komercyjnym wnętrzu.

Zapytaj o produkt
Zobacz także
FACTORY

FACTORY

Producent: Balsan
69,00 zł
Netto
84,87 zł
Brutto
AVENUE

AVENUE

Producent: Balsan
75,00 zł
Netto
92,25 zł
Brutto
Specyfikacja
Zastosowanie: Biura
Skład: Poliamid 100%
Forma: 50x50 cm
Klasa obiektowa: 33
Klasyfikacja ogniowa: Bfl-S1
Podkład: Bitumiczny
Waga całkowita: 4370g
Waga runa: 580g
Wysokość całkowita: 6mm
Wysokość runa: 3mm
Wzory