Diversity

Producent: Paragon
Dostępność: Na zamówienie

Paragon prezentuje wyjątkową kolekcję wykładzin w płytkach o nazwie Diversity. Stworzona z myślą o architektach, projektantach i specyfikatorach, ta kolekcja łączy styl i różnorodność kolorów z trwałością i wydajnością. Właśnie te cechy przyniosły Diversity reputację nowoczesnej, wytrzymałej linii wykładzin w płytkach.

Diversity to paleta 15 kolorów - od subtelnego szaro-niebieskiego po żywe odcienie zieleni, czerwieni i fioletu. Niezależnie od wybranej kolorystyki, każda płytka gwarantuje współczesne wykończenie, które odmieni każde wnętrze komercyjne.

Kolekcja Diversity jest produkowana w Wielkiej Brytanii, w Rotherham, w zakładach Paragon Carpet Tiles. Dzięki unikalnym procesom produkcyjnym, wykładziny z tej linii spełniają wszystkie wymagania stawiane produktom komercyjnym. Wykładziny Diversity wykonane są z 540 g/m2 włókna poliamidowego, co czyni je jednymi z najcięższych produktów w ofercie Paragon Carpet Tiles.

Dodatkowo, Diversity może być skomponowany z siostrzanym produktem - Diversity Groove, oferującym unikalny, gradientowy efekt liniowy.

Wykładziny Diversity dostarczają autentyczne doznania związane z użyciem płytek wykładzinowych, łącząc ciepłe, miękkie wykończenie z naturalnymi właściwościami redukującymi hałas.

Zapytaj o produkt
Zobacz także
FACTORY

FACTORY

Producent: Balsan
69,00 zł
Netto
84,87 zł
Brutto
AVENUE

AVENUE

Producent: Balsan
75,00 zł
Netto
92,25 zł
Brutto
Specyfikacja
Zastosowanie: Biura
Skład: Poliamid 100%
Forma: 50x50 cm
Klasa obiektowa: 33
Klasyfikacja ogniowa: Bfl-S1
Podkład: Bitumiczny
Waga całkowita: 4330g
Waga runa: 540g
Wysokość całkowita: 6mm
Wysokość runa: 3mm
Wzory