Diversity Groove

Producent: Paragon
Dostępność: Na zamówienie

Odkryj prawdziwy potencjał nieograniczonej swobody projektowania z wykładziną w płytkach Diversity Groove od Paragon. Ta wyjątkowa kolekcja, choć zalicza się do serii produktów o pętlowym splotu, znacząco wpływa na ostateczny wygląd wnętrza.

Diversity Groove to unikalne połączenie dwóch kolorów z linii Diversity, które stopniowo przechodzą w liniowy wzór na całej powierzchni płytki, tworząc efektowne, geometryczne efekty na podłodze. W skład kolekcji wchodzą cztery różne wzory oznaczone literami od "A" do "D", które są potem powtarzane.

Diversity Groove daje projektantom, architektom i instalatorom możliwość tworzenia niepowtarzalnych przestrzeni, z opcją układania płytek w dowolnym wzorze. Można je również łatwo połączyć z produktami z linii Diversity, dając możliwość tworzenia oznakowań, granic, stref przejściowych i akcentów kolorystycznych.

Produkt wykonany jest w Wielkiej Brytanii z 100% włókien nylonowych, które gwarantują najwyższą wytrzymałość. Diversity Groove posiada certyfikat odporności na ogień Bfl-s1, jest odpowiedni do użytku z krzesłami na kółkach i objęty jest 10-letnią gwarancją.

Dzięki Diversity Groove od Paragon poczujesz prawdziwe doświadczenie z wykładziną w płytkach. Dodaje ona komfortu i miękkości do każdego pomieszczenia, poprawiając jednocześnie jego akustykę.

Zapytaj o produkt
Zobacz także
FACTORY

FACTORY

Producent: Balsan
69,00 zł
Netto
84,87 zł
Brutto
AVENUE

AVENUE

Producent: Balsan
75,00 zł
Netto
92,25 zł
Brutto
Specyfikacja
Zastosowanie: Biura
Skład: Poliamid 100%
Forma: 50x50 cm
Klasa obiektowa: 33
Klasyfikacja ogniowa: Bfl-S1
Podkład: Bitumiczny
Waga całkowita: 4330g
Waga runa: 540g
Wysokość całkowita: 6mm
Wysokość runa: 3mm
Wzory