Sirocco

Producent: Paragon
Dostępność: Na zamówienie

Kolekcja Sirocco od Paragon to wyjątkowe wykładziny w płytkach, które łączą trwałość z różnorodnością kolorystyczną. Dzięki dziesięciu różnym odcieniom, od głębokich szarości i niebieskich tonów, po wyraziste zielenie, purpury i czerwienie, Sirocco staje się idealnym rozwiązaniem dla architektów, projektantów i specjalistów z branży podłóg komercyjnych, którzy chcą w pełni wykorzystać potencjał koloru.

Sirocco produkuje się w Wielkiej Brytanii, w zakładach Paragon Carpet Tiles w Rotherham, z użyciem 580gsm wytrzymałego polipropylenu barwionego w masie, co czyni go jednym z najtrwalszych produktów z polipropylenu w kolekcji firmy. Wykładzina posiada klasyfikację ciężkiego obciążenia, 10-letnią gwarancję, klasę odporności na ogień Bfl-s1 i nadaje się do krzeseł na kółkach. Dzięki temu, Sirocco jest idealne dla sektora komercyjnego i edukacyjnego.

Z Sirocco doświadczysz prawdziwej jakości wykładziny w płytkach. Jest to seria, która jest zawsze dostępna w magazynie, zapewniając cały komfort, wrażenia dotykowe i korzyści z redukcji hałasu, które oczekujesz od produktu Paragon Carpet Tiles.

Zapytaj o produkt
Zobacz także
FACTORY

FACTORY

Producent: Balsan
69,00 zł
Netto
84,87 zł
Brutto
AVENUE

AVENUE

Producent: Balsan
75,00 zł
Netto
92,25 zł
Brutto
Specyfikacja
Zastosowanie: Biura
Skład: Polipropylen 100%
Forma: 50x50 cm
Klasa obiektowa: 33
Klasyfikacja ogniowa: Bfl-S1
Podkład: Bitumiczny
Waga całkowita: 4370g
Waga runa: 580g
Wysokość całkowita: 6mm
Wysokość runa: 3,5mm
Wzory