Vital

Producent: Paragon
Dostępność: Na zamówienie

Paragon przedstawia kolekcję wykładzin w płytkach o nazwie Vital, łączącą w sobie funkcjonalność i elegancję. Vital jest produktem cenionym przez dystrybutorów i wykonawców podłóg, jak również specjalistów ds. projektowania i specyfikacji. Stworzony z najwyższej jakości nylonu, jest niezwykle wytrzymały, dzięki czemu jest jednym z najbardziej zaufanych ekonomicznych rozwiązań dostępnych na rynku.

Produkowane w brytyjskim zakładzie Paragon Carpet Tiles w Rotherham, płytki Vital charakteryzują się wagą włókna 500gsm, całkowitą wagą 4090gsm i grubością 5.5mm. Spełniają one normy ognioodporności Bfl-s1 i doskonale nadają się pod krzesła z kółkami, dzięki czemu z łatwością zyskały klasyfikację do użytku intensywnego i objęte są 10-letnią gwarancją.

Kolekcja Vital obejmuje 16 różnych kolorów, w tym jedenaście jednolitych i pięć w paski, z paletą modnych odcieni szarości, niebieskiego i delikatnego brązu. Szeroka gama kolorystyczna ułatwia tworzenie nowoczesnych przestrzeni niezależnie od ich rozmiaru.

Vital to idealne wykładziny w płytkach dla różnych sektorów komercyjnych, w tym edukacji, mieszkań, biur, handlu i sektora rozrywkowego.

Zapytaj o produkt
Zobacz także
FACTORY

FACTORY

Producent: Balsan
69,00 zł
Netto
84,87 zł
Brutto
AVENUE

AVENUE

Producent: Balsan
75,00 zł
Netto
92,25 zł
Brutto
Specyfikacja
Zastosowanie: Biura
Skład: Polipropylen 100%
Forma: 50x50 cm
Klasa obiektowa: 33
Klasyfikacja ogniowa: Bfl-S1
Podkład: Bitumiczny
Waga całkowita: 4090g
Waga runa: 500g
Wysokość całkowita: 5,5mm
Wysokość runa: 3mm
Wzory