Filtruj

WYKŁADZINY SIZALOWE

Twój dom jest przedłużeniem Twojego wyjątkowego poczucia stylu.
Wykładziny sizalowe są wykonane w 100% z naturalnych włókien sizalowych. Całkowicie zrównoważone i przyjazne dla środowiska wykładziny sizalowe będą niezwykłym uzupełnieniem rustykalnego stylu wnętrza.
Wykładzina sizalowa jest dość szorstka w dotyku i nadaje pomieszczeniu nieco surowy wygląd. Dzięki temu dobrze łączy się z drewnem czy metalem.
Wykładziny sizalowe z włókien naturalnych to doskonały wybór do prawie każdego pomieszczenia ze względu na ich różnorodne kolory, wzory i faktury.
Jego włókna zapewniają korzyści organiczne, takie jak na przykład pomoc w redukcji alergenów.
Sizal to naturalny i trwały materiał, który natychmiast nada teksturę i charakter każdej przestrzeni. Wyjątkowo wytrzymałe i trwałe wykładziny sizalowe to praktyczny, ale piękny wybór do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu, takich jak pokoje dzienne, korytarze i schody. Idealnie sprawdza się przy pomieszczeniach, w których znajduję się ogrzewanie podłogowe.

Wykładziny sizalowe nie wymagają specjalnego traktowania. Do ich codziennej pielęgnacji wystarczy odkurzacz, a w przypadku doraźnie powstających plam, czy mocniejszych zanieczyszczeń można użyć po prostu wody z mydłem albo dowolnym delikatnym detergentem.
Szeroka gama wzorów i kolorów wykładzin sizalowych sprawia, że na pewno znajdziesz wzór dla siebie. Wykładziny sizalowe to doskonały wybór do wnętrz o dużym natężeniu ruchu, w których chcemy utrzymać nienaganny porządek, ale nie mamy ochoty poświęcać wiele czasu na sprzątanie.