Wykładziny hotelowe oferują różnorodne produkty do różnych rodzajów podłóg, od wykładzin po panele winylowe. Niezależnie od tego, czy szukasz wzorów, czy wysokiej jakości podłóg, mamy dla Ciebie idealny produkt. Oferujemy również różnorodne style i wzory, aby dopasować się do Twoich unikalnych potrzeb dekoratorskich. Z pomocą naszego zespołu możesz stworzyć projekt dla wszystkiego, od podłogi hotelowej po wykładziny podłogowe do restauracji. Odwiedź nasz showroom, aby zobaczyć, jak możesz zainspirować swój projekt wnętrza, idealnie dopasowanym do Twoich potrzeb. Więcej informacji o wykładzinach hotelowych i do restauracji.

Filtruj
FORTESSE

FORTESSE

Producent: ITC
64,00 zł
Netto
78,72 zł
Brutto
AKZENTO

AKZENTO

Producent: ITC
70,00 zł
Netto
86,10 zł
Brutto
CAMBRIDGE

CAMBRIDGE

Producent: Modulyss
Chambord

Chambord

Producent: ITC
DUSK

DUSK

Producent: Modulyss
FASHION&

FASHION&

Producent: Modulyss
GLEAM

GLEAM

Producent: Modulyss
Obscura

Obscura

Producent: ITC
Patchwork

Patchwork

Producent: Modulyss
PM Bach

PM Bach

Producent: ITC
PM Debussy

PM Debussy

Producent: ITC
PM Mozart

PM Mozart

Producent: ITC
PM Strauss

PM Strauss

Producent: ITC
Prominent

Prominent

Producent: ITC
Romance

Romance

Producent: Balsan
RV Alethea

RV Alethea

Producent: ITC

 

Wykładziny do hoteli - Wykładziny hotelowe

 

Każdy hotel jest inny. Mając to na uwadze, w naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele wzorów i kolorów wykładzin do hoteli. Aby stworzyć wyjątkowe I niepowtarzalne wnętrze pokoju hotelowego, niezbędnym elementem jest wybór wykładziny dywanowej hotelowej. Dzięki zastosowaniu dywanowej wykładziny hotelowej mamy do dyspozycji niezliczoną możliwość wyboru stylu, projektu i tekstury. Niezwykła wszechstronność wzorów wykładzin do hoteli pozwoli na stworzenie perfekcyjnego wnętrza w Państwa pomieszczeń. Dywanowe wykładziny hotelowe są niezwykle trwałymi wykładzinami. Niestraszne im zabrudzenia, z łatwością można usunąć wszelkie plamy. Odpowiednia konserwacja pozwoli na to, aby wykładzina przetrwała nawet do 30 lat. Nienaganny wygląd, bardzo długa żywotność oraz ogromne możliwości dekoratorskie to nie jedyne zalety dywanowej wykładzin hotelowych. Wykładziny hotelowe zmniejszają poziom hałasu. Intymność w pokoju hotelowym jest bardzo ważnym elementem. Z pewnością pokojom hotelowym zapewni to wykładzina dywanowa hotelowa.
Dywanowe wykładziny do hotelów są również świetnym izolatorem termicznym. Zapewnia to zarówno przytulność pomieszczeń hotelowych, jak I również energooszczędność.
Dzięki zastosowaniu wykładziny dywanowej w hotelu temperaturę w pokoju można obniżyć nawet o 3  °C, a hotelowi goście nie odczują żadnej różnicy. W naszej ofercie sklepu z wykładzinami znajdziesz również wykładziny do restauracji. Podłoga jest podstawą estetycznego wyglądu restauracji. Wykładzina do restauracji musi być zarówno bezpieczna, jak i funkcjonalna. Mając to na uwadze,  w naszej ofercie znajdziesz tylko najlepsze wykładziny do restauracji. Dzięki różnorodności wzorów I stylów jest możliwość wyboru jednolitego wyglądu  bądź  różnorodności stylistycznej. Wykładzina  PVC  do restauracji jest idealnym wyborem. Wykładziny  PVC  do restauracji charakteryzują się bardzo wysoką trwałości oraz łatwością w czyszczeniu. Wykładziny  PVC  do restauracji są również odporne na wilgoć, która w restauracji jest nieunikniona. Niski koszt wykładziny  PVC  do restauracji oraz  elastyczność  sprawiają, że wykładzina  PVC  jest bardzo mądrym wyborem dla dużych przestrzeni